Vandens bačkos

 • Prekių nėra.
 • Visais laikais bačkos buvo viena patogiausių ir patvariausių taros formų. Medinės statinės nedūžta, neskyla, todėl buvo naudojamos tiek laikant įvairius skysčius namuose, ūkiuose ar pramonėje, tiek pervežant ne tik nedidelius atstumus vežimais, bet ir laivais per jūras ar vandenynus.

  Įprasta bačkas matyti naudojamas įvairių gėrimų brandinimui. Tačiau siūlome išbandyti ir daug įvairesnius jų pritaikymo buityje būdus.

  Naudotos prancūziško ąžuolo vyno statinės yra ne tik išlaikę savo puikią išvaizdą, tačiau ir kokybę, sandarumą. Todėl puikiai tinka pakartotiniam naudojimui. Tokias bačkas galite naudoti surinkti lietaus vandenį, pripildyti vandens ir naudoti daržovių, gėlių laistymui lauke ar šiltnamyje, pirčiai, sulai ir dar daugybei kitų būdų.

  Statinių panaudojimas vandeniui

  Kaip jau ir minėjome, naudotos vyno statinės gali puikiai pasitarnauti buityje, ypač augalininkystėje, atliekant kitus lauko darbus. Šias bačkas galima naudoti kaip talpas surinkti lietaus vandeniui. Jos ne tik kokybiškos ir patvarios, tačiau ir labai dailios, todėl atliks ne tik praktišką, tačiau ir dekoratyvinę namų ar sodybos aplinkos funkciją. Taip pat į statines galima pripilti šulinio ar vandentiekio vandens ir pastatyti lauke daržovių, gėlių ar kitų augalų laistymui. Vanduo statinėse sušils iki lauko temperatūros ir taip bus tinkamesnis augalams.

  Statinių panaudojimas pirtyje

  Pirties mėgėjams taip pat rekomenduojame išbandyti vandens bačkas. Jeigu prie pirties neturite įrengto dušo ar vandens telkinio šalia, statinę galima pastatyti priepirtyje ir naudoti vandens apsipylimui su samčiu ar kitu mažesniu indu. Taip pat į statinę galima įlipti ir atsitūpti. Į ją puikiai telpa vidutinio sudėjimo žmogus. Labiau užsigrūdinusiems, siūlome pabandyti į statinę pridėti grūsto ledo arba sniego.

  Bačkas vandeniui, kaip ir visą mūsų produkciją, galime pagaminti pagal individualų užsakymą. Statinės gali būti tiek natūralios išvaizdos, niekuo nepadengtos, tiek dažytais lankais, lakuotos ar nudažytos norima spalva. Visais klausimais kreipkitės el. paštu info@azuolinestatine.lt arba tel. Nr. +370 654 823 81
   

  Skaityti daugiau