Barai iš ąžuolinių statinių

 • Stalas-spintelė iš ąžuolinės vyno statinės
  Kodas: stalas-spintelė01

   Susikurkite originalų ir išskirtinį interjerą!

  Kaina 641.30  su PVM
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Barai iš ąžuolinių statinių – tai išskirtiniai aukšti stalai, pagaminti iš naudotų viskio arba vyno statinių. Stalai-barai yra labiausiai kavinėms ir barams tinkantis mūsų gaminys, pritaikomas tiek alaus ar naktiniame bare, tiek išskirtinio interjero kavinėje ar restorane. Ąžuolinių statinių barai yra atsparūs drėgmei ir lauko sąlygoms, todėl puikiai tinka naudoti lauko kavinėse. Toks stalas-baras ne tik bus praktiškas baldas lauke, bet ir puikus akcentas, atkreipiantis lankytojų dėmesį, suteikiantis išskirtinumo.

  Kiekvieną statinės barą pritaikome prie klientų norų. Statinė gali būti tiek natūrali, lakuota, tiek nudažyta pageidaujama spalva. Jeigu klientas pageidauja, uždedame norimą logotipą. Statinės lankai taip pat dažomi, priderinant prie bendro dizaino.

  Stalviršius siūlome dviejų tipų: jūrinės faneros arba stiklinius. Jūrinės faneros stalviršių spalvą, kaip ir visą gaminį, nudažome norima spalva. Ant tokio stalviršio galime priklijuoti, išdažyti arba išdeginti logotipą. Stikliniai stalviršiai išpjaunami iš grūdinto stiklo. Jų atspalvis taip pat gali būti pritaikomas – skaidrus arba tonuotas. Stiklinius stalviršius ant ąžuolinių statinių siūlome norint sukurti kiek prabangesnį įvaizdį. Visų tipų stalviršius darome 60, 70 arba 80 cm skersmens.

  Prie mūsų medinių statinių stalų-barų puikiai tinka kėdės, kurias gaminame taip pat iš ąžuolinių vyno statinių. Pasižvalgykite po mūsų prekių asortimentą ir išsirinkite Jums tinkamiausią variantą! 

  Skaityti daugiau