Spintelės iš ąžuolinių statinių

 • Stalas-spintelė iš ąžuolinės vyno statinės
  Kodas: stalas-spintelė01

   Susikurkite originalų ir išskirtinį interjerą!

  Kaina 641.30  su PVM
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Vyno lentyna su stalviršiu
  Kodas: lentyna02

  Išskirtinė vyno lentyna su šachmatų lenta

  Kaina 495  su PVM
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Vyno lentyna (28 vnt.)
  Kodas: lentyna01

  Statinė-lentyna gėrimas. Praktiškas ir originalus akcentas Jūsų interjerui.

  Kaina 350  su PVM
 • Ąžuoliniai baldai – ko gero patys patvariausi ir daugelio mėgstami baldai namuose. Tačiau ar teko matyti ąžuolinius baldus iš statinių? Spintelės iš ąžuolinių vyno arba viskio statinių – vienas originalesnių mūsų kūrinių. Toks baldas bet kokiai erdvei suteiks išskirtinumo ir taps jos akcentu. Tiek terasoje, specializuotoje namų pramogų erdvėje, vyno rūsyje ar kavinėje, bare. Kiekviena spintelė yra rankų darbo gaminys, kuris gali būti pagamintas pagal Jūsų pageidavimus.

  Vyno butelių spintelė iš naudotos ąžuolinės vyno statinės – ar galėtumėt rasti tinkamesnė vietą vynui laikyti? Lentynos pagamintos taip pat iš vyno statinės šulų, todėl visos detalės yra autentiškos.

  Kamado tipo kepsninės spintelė yra pagaminta iš naudotos ąžuolinės viskio statinės. Viskis ir grilius – tikras vyriškas derinys. Spintelė gali būti pagaminta pagal visus Jūsų norus: tiek atvira, tiek su durelėmis, su lentynomis, stalčiais arba be.

  Kiekvieną gaminį deriname su klientu. Spintelės gali būti natūralios, padengtos laku, impregnuotos arba nušveistos ir nudažytos prie Jūsų interjero priderinta spalva. 

  Skaityti daugiau